Pozostałe produkty

Jak zamówić?

Napisz do nas, wyślij swoje logo i zobacz wizualizację. Czas realizacji to nawet 7 dni roboczych. Realizujemy zamówienia już od 200 sztuk. Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu!

Pozostałe produkty

Naszym klientom poza standardową ofertą chcemy zaproponować niestandardowe produkty takie jak otwieracz do butelek, brelok do kluczy czy też organizery biurkowe. Poniżej przedstawiamy szereg informacji dla poszczególnych wyrobów. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Zabawka sensoryczna Wiggly Toy

Zapraszamy do odkrycia nowej, rewolucyjnej zabawki, która zmieni sposób, w jaki dzieci rozwijają swoje zdolności manualne i sensoryczne. Zestaw ten to prawdziwa nowość na rynku, którą zabezpieczono patentem, co oznacza, że jesteśmy jedynym dostawcą tego produktu. Ten wyjątkowy zestaw składa się z elastomerowego robaka – węża w kształcie walca oraz matrycy, które umożliwiają stabilne umieszczanie robaka w wymyślonym przez użytkownika kształcie.

Jest to narzędzie, które nie tylko dostarczy dziecku wiele zabawy, ale również przyczyni się do jego rozwoju w wielu aspektach. Dzięki temu zestawowi dzieci będą miały możliwość rozwijania swoich umiejętności manualnych, sensorycznych, intelektualnych i wyobraźni, jednocześnie przeżywając wiele emocji i przyjemności. Każde ułożenie robaka na matrycy jest jak stawianie klocków w grze, dając niepowtarzalną satysfakcję i radość z kreowania własnych kształtów. A co najważniejsze, ta zabawka działa antystresowo, co czyni ją idealnym narzędziem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Otwieracz do butelek

Dla Ciebie zrobimy go w dowolnym kształcie i kolorze. Już w krótce otworzysz piwo otwieraczem w kształcie logo firmy. Otwieracze wykonujemy z blachy stalowej o odpowiedniej grubości oraz twardości, dzięki temu mamy pewność jeśli chodzi o wytrzymałość produktu. Otwieracze możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL.

Brelok do kluczy

Jeden z najpopularniejszych i najczęściej użytkowanych gadżetów. Może przybrać kształt i kolor według indywidualnego zamówienia. Breloki wykonujemy z odpowiedniego rodzaju surowca, tak aby zapewnić najwyższą jakość wykonania. Dzięki malowaniu proszkowemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Desk oragnizer

Gadżet który pozwoli zachować porządek na biurku a jednocześnie przypomni o współpracy.

Możesz wybrać spośród dwóch wariantów:

  • wykonanie ze stali nierdzewnej
  • malowany proszkowo

Stojak do telefonu, słuchawek

Praktyczny gadżet, z którego bez wątpienia ucieszy się Twój kontrahent.

Możesz wybrać spośród dwóch wariantów:

  • wykonanie ze stali nierdzewnej
  • malowany proszkowo

Dlaczego my?

Naszą inspiracją jest codzienność. Szukamy praktycznych rozwiązań, które z jednej strony zachwycą prostotą, a z drugiej funkcjonalnością. Pragniemy w ten sposób dać naszym Klientom pozytywnie odbierany i praktyczny nośnik reklamy. Z roku na rok poszerzamy asortyment tworząc szereg niesztampowych rozwiązań.

Bez konieczności demontażu
Z naszą zaślepką zamkniesz i otworzysz laptopa bez konieczności demontażu zaślepki.
Produkt wysokiej jakości
Wysokiej jakości produkt chronionym europejskim prawem patentowym.
100% gwarantowanej satysfakcji
Zrealizowaliśmy już setki zamówień dla naszych klientów. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Jak zamówić?

Napisz do nas, wyślij swoje logo i zobacz wizualizację.
Czas realizacji to nawet 7 dni roboczych.
Obszar znakowania 30 x 10 mm. Na życzenie klienta możemy oznakować nasz produkt z drugiej strony 24 x 8 mm.
Zamówienia od 200 sztuk.