Nadruk UV

Jak zamówić?

Napisz do nas, wyślij swoje logo i zobacz wizualizację. Czas realizacji to nawet 7 dni roboczych. Realizujemy zamówienia już od 200 sztuk. Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu!

Druk UV

Druk UV jest procesem drukowania wykorzystujący technologię zadruku pełnokolorowego. Równocześnie z nadrukiem, tusz jest naświetlany za pomocą światła ultrafioletowego. W procesie polimeryzacji powstaje niezwykle trały nadruk odporny na zarysowania oraz czynniki zewnętrzne.

Oferujemy wysokiej jakości nadruk UV na twardych i płaskich powierzchniach. Drukarka UV daje możliwość perfekcyjnego odwzorowania barw bez względu na kolor oraz strukturę podłoża. Pozwala nam to na wykonanie bezpośredniego nadruku na materiałach takich jak: drewno, papier, karton, szkło, ceramika, płyty MDF, tworzywa sztuczne, plexi oraz wiele innych.

Druk o rozdzielczości 1200 dpi sprawia, że charakteryzuje się on wiernym odwzorowaniem obrazu. Do dyspozycji mamy również biały tusz. Umożliwia on wykonanie nadruku na podłożu o dowolnym kolorze i przeźroczystości, perfekcyjnie oddając kolory grafiki.

Dlaczego my?

Naszą inspiracją jest codzienność. Szukamy praktycznych rozwiązań, które z jednej strony zachwycą prostotą, a z drugiej funkcjonalnością. Pragniemy w ten sposób dać naszym Klientom pozytywnie odbierany i praktyczny nośnik reklamy. Z roku na rok poszerzamy asortyment tworząc szereg niesztampowych rozwiązań.
Usługa wysokiej jakości
Wysokiej jakości usługa wykonywana przez zespół specjalistów.
Napisz do nas, wyślij swoje logo i zobacz wizualizację.
100% gwarantowanej satysfakcji
Zrealizowaliśmy już setki zamówień dla naszych klientów. Gwarantujemy pełne zadowolenie.
Czas realizacji to nawet 7 dni roboczych.