Chroniona europejskim prawem patentowym zaślepka silikonowa FEEO

Z naszą zaślepką zamkniesz i otworzysz laptopa bez konieczności jej demontażu

Bardzo estetyczna, elastyczna oraz łatwa w użytkowaniu silikonowa zaślepka. Najważniejszą jej cechą jest jednak możliwość wykorzystania takowej zaślepki jako gadżet w celach reklamowych.

Wysokiej jakości materiał oraz wykonanie gadżetu spowoduje że umieszone na nim logo zapadnie w pamięć i na wiele dłużej, niż szybko wyłączane reklamy w innych nośnikach.

Wysokiej jakości produkt chronionym europejskim prawem patentowym. Brak taśm oraz klejów.

CEO & Founder

Wygoda i prostota

Wygodny i prosty w użyciu, dzięki elastycznej formie. Bez demontażu zaślepki zamkniesz i otworzysz laptopa.

Pozytywny wpływ

Dzięki materiałowi i sposobowi znakowania, zarówno produkt jak i wizerunek marki są niezwykle trwałe.

Sposób znakowania

Na powierzchni zaślepki możemy umieścić dowolną grafikę za pomocą znakowania laserowego.
Bogata oferta produktowa

Poznaj naszą ofertę produktową i sprawdź co możemy dla Ciebie przygotować

Zaślepka silikonowa

Zaślepka silikonowa

Bardzo estetyczna oraz łatwa w użytkowaniu silikonowa zaślepka. Najważniejszą jej cechą jest możliwość wykorzystania jako gadżet reklamowy.
Zaślepka magnetyczna

Zaślepka magnetyczna

Wychodząc naprzeciw klientom wprowadziliśmy zaślepkę magnetyczną. Dzięki wykończeniu ze stali nierdzewnej wygląda bardzo szlachetnie.
Organizer kabli

Organizer kabli

Masz dość spadających kabli z biurka? Chcesz pozbyć plątaniny ładowarek w zasięgu wzroku? Oferujemy wysokiej jakości organizer do kabli.
Pozostałe produkty

Pozostałe produkty

Ponadto oferujemy niestandardowe produkty takie jak otwieracz do butelek, brelok do kluczy czy też organizery biurkowe.
Usługi dla najbardziej wymagających klientów

Zapewniamy usługi o wysokiej jakości oraz wydajności dla naszych klientów

Oferujemy znakowanie, grawerowanie oraz cięcie nowoczesnym laserem CO2, ponadto oferujemy również technologię nadruk UV oraz posiadamy własne studio graficzne.

Laser CO2

Oferujemy usługi w zakresie znakowania laserem CO2. Technologia laserowa pozwala na bardzo precyzyjne naniesienie dowolnego kształtu na większość dostępnych materiałów na rynku.

Nadruk UV

Druk UV jest procesem drukowania wykorzystujący technologię zadruku pełnokolorowego. Równocześnie z nadrukiem, tusz jest naświetlany za pomocą światła ultrafioletowego.

Studio graficzne

Posiadamy zespół specjalistów zajmujących się projektowanie graficznym. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt, który będziesz mógł wykorzystać do znakowania naszych produktów.
Nowoczesny park maszynowy oraz zespół specjalistów

Niezawodne, skuteczne i zaawansowane technicznie rozwiązania!

W naszym przedsiębiorstwie łączymy wszystkie niezbędne działy, aby możliwe było przygotowanie materiałów reklamowych na najwyższym poziomie dla naszych klientów.

System kontroli jakości
We enhance our industry operations by relieving you of the worries associated with freight forwarding.
Gwarancja 100% satysfakcji
An integrated approach to providing engineering services allows our clients to benefit from the commercial and logistical advantages.
Nasz zespół tworzą profesjonaliści
We are one of the Nations largest automotive parts recyclers and a widely recognized leader utilizing advanced computerized techniques.
Dokładne procesy testowania
We’ll work with you on your project, large or small. Together we’ll fine-tune your new construction, remodeling or renovation plans...

Nasze gadżety reklamowe są nowością na rynku

Oferta ta skierowana jest do firm, które chcą zwiększyć rozpoznawalność własnej marki jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo swoich klientów. Reklamy wyświetlane na ekranie zarówno komputera jak i telewizora są pokazywane przez kilka sekund do kilku minut i odbierane są przez internautów
jako 'przeszkadzajki'.
Taka zaślepka natomiast zostaje umieszczona na komputerze przez jego użytkownika celowo i świadomie a umieszczone na niej logo widywane jest codziennie przez długi czas.
Grupę docelową stanowi około 13 mln internautów w Polsce.

Nasz oferta

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz dodatkowe pytania możesz się z nami skontaktować za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Odpowiemy na Twoją wiadomość możliwie jak najszybciej.